• Wpisów:2709
  • Średnio co: 23 godziny
  • Ostatni wpis:18 dni temu
  • Licznik odwiedzin:63 767 / 2680 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Chciałabym raz na dłuższą chwilę ulecieć ponad siebie, ponad to kim jestem, kim nie jestem, kim byłam, kim nie będę. Potrzebuję większego przemeblowania w głowie, Wyrzucenia wszystkiego co się w niej nie mieści.
 

 
Ponosimy porażkę tylko wtedy, gdy przestajemy walczyć.
 

 
Ale na tym zasranym świecie wszystko, co dobre, jest albo na receptę, albo wyprzedane, albo osiąga taką cenę, że trzeba zapłacić duszą, żeby poczuć smak.
 

 
Nie warto robić niczego na siłę. Ani dla zysku. Ani po to, aby coś komuś udowodnić. Warto robić coś dlatego, że czuje się do tego pasję, miłość, fascynację.
 

 
w związku nie chodzi o to zeby być z sobą tylko w tedy gdy jest dobrze związek to codzienna walka o sb o druga osobę codziennie się uczymy od siebie czegoś nowego a to ze czasem ktoś coś powie za dużo albo umocni nasz związek albo się rozwali ale jeśli naprawdę się kogoś kocha walczy sie do samego końca i nie poddaje sie
 

 
mimo wszystko i tak chce z nim być czy sie to komus podoba czy nie
 

 
to ze inni nie akceptują twoich mówi się trudno to twoje życie a oni muszą to uszanować to twoje życie pamiętaj to ty masz być szczęśliwa/y
 

 
 

 
sezon na dobry film gorącą herbate i ciebie obok powoli sie zaczyna
 

 
prawdziwa przyjaźń nigdy ciebie nie zostawi dla wszystkich bliskich musisz mieć czas kto dużo przeżył wie że racje mam
 

 
i kilka moich ostatnich zdjęć


 

 
nikt nie przeżyje za nas naszego życia nikt nie ma prawa za nas wybierać czy możemy z kimś być czy nie to są nasze wybory i człowiek uczy się na błędach czasem mogą mieć racje ale to my mamy być szczęśliwi na swój sposób czy to się komuś podoba czy nie i tego bede sie trzymać
 

 
czy kto kolwiek tu zagląda ?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
 

 
nie mam wsparcia w rodzicach nie akceptują mojego związku bo poznaliśmy sie w necie jesteśmy z soba półtora roku rożnie było skreślili go na samym początku boli mnie to strasznie stara sie i w ogóle no ale z moim ojcem sie nie da bo sie przejadę bo stac mnie na lepszego bo przyjdę jeszcze z płaczem do nich jak mnie zostawi traktują go jak śmiecia że mój związek jest nie wypałem nik nie widzi tego ze chce z nim byc co ja mam robić? ok nie pracujemy ale ja szujkam artek kończy badania na serce i jak bedzie mieć dobre wyniki jedzie na niemcy ale oni i tak mają to w dupie ja jestem z podhala on ze śląska nie widujemy sie bo nie mamy za co widzieliśmy sie 2 razy a tak to skype i tel... to tatus stwierdził ze tylko gadam cały czas przez tel i neta i ze mam go zostawic mam dość co ja mam robic ?????
 

 
nie szukaj miłości na sile sama się znajdzie we właściwym czasie nikt nie chce być z kimś kto go nie rozumie kto olewa na kogo nie można liczyć z kim nie mamy tematu to nie jest moim zdaniem miłość miłość polega na byciu z drugą osoba na dobre i na złe na wspieraniu jak mi to ktoś kiedyś powiedział na wygłupianiu sie jak dzieci nienawidzenie sie jak nastolatki i kłóceniu jak stare małżeństwo jeśli ma sie taka osobe to warto zaryzykować może właśnie to jest to ?
 

 
Może jest coś, co boisz się powiedzieć, ktoś, kogo boisz się kochać, miejsce, do którego boisz się pójść. To będzie bolało. To będzie bolało, bo jest ważne.
 

 
Przychodzi w życiu taki czas, gdy oddalasz się od dramatów i osób, które je tworzą. Otaczasz się ludźmi, z którymi się śmiejesz. Zapominasz złe rzeczy i koncentrujesz się na dobrych. Kochasz ludzi, którzy dobrze cię traktują, a za pozostałych się modlisz. Życie jest takie krótkie - przeżyj je szczęśliwie. Upadki są częścią życia, a podnoszenie się to w istocie samo życie. Żyć – to prezent, zaś być szczęśliwym – to twój WYBÓR.
 

 
Dotyk ukochanej osoby - najlepszy środek przeciwbólowy, antystresowy i uspokajający na świecie.
 

 
Jeśli doprowadzisz do porządku własne wnętrze, to co na zewnątrz samo ułoży się we właściwy sposób.
 

 
A kiedy mnie dotykał, poczułam się jakoś inaczej. Poczułam się wyjątkowo, i już nigdy nie chciałam by ktoś oprócz niego mnie tak dotykał. Uzależniłam się.
 

 
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie.