• Wpisów:2709
  • Średnio co: 23 godziny
  • Ostatni wpis:18 dni temu
  • Licznik odwiedzin:63 766 / 2680 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
mam na imię Iza kończę w tym roku 23 lata jestem z podhala gdy miałam 17 lat stwierdzono u mnie chorobę genetyczną Zespół Kalmana jest to choroba związana z miesiączką muszę brać hormony pewnie do końca życia skutki uboczne czasem nie czuje zapachów mam długie ręce kostki w dłoniach mam na środku dużą a po bokach praktycznie nie mam mała macica prawy jajnik mało rozwinięty a najgorszym skutkiem jest to że mogę nigdy nie mieć dzieci.. ponad rok temu poznałam Artura na fotce ma 30lat tak wiem że każdy myśli ze jestem głupia jak można być z facetem z internetu on jest ze śląska nasz związek przetrwał troche burz jesteśmy ze sobą ponad rok gadamy przez tel skype sms fb gg ostatnio wspomina że chce bardzo przyjechać ciesze sie i wiecie co po raz pierwszy jestem zakochana tak naprawde bo wiem ze zawsze bedzie jak go potrzebuje wspiera i dziękuje Bogu ze go mam
 

 
już niedługo zmieniam całkiem mojego bloga bedzie wiecej o mnie o moi życiu i wogóle
 

 
Kiedyś za bardzo zależało mi na ludziach. Za bardzo się do nich przywiązywałam i za szybko ufałam. Dzisiaj to ja się od nich oddalam i czekam na ich krok. Dzisiaj to ja jestem tą, o którą trzeba walczyć. Zmieniłam się. Zrozumiałam, że nie warto się ścierać dla kogoś, kto nie ściera się dla ciebie.
 

 
 

 
Życie składa się z wyborów. Tak lub nie. W górę, w dół. Są wybory, które mają znaczenie. Kochać czy nienawidzić. Być bohaterem lub tchórzem. Walczyć czy się poddać. Żyć albo umrzeć.
 

 
Przyjaciel to osoba od której nie wymagasz by Cię kochała, bo i tak Cię kocha. Nie wymagasz by przy Tobie była, bo i tak przy Tobie jest. Nie wymagasz, żeby z Tobą płakała, bo i tak płacze. Nie wymagasz zaproszeń, bo zawsze czujesz się zaproszony. Przyjaciel to osoba, która nigdy nie będzie chciała Cię zranić. Przyjaciel jest bezinteresowny. To nie tylko wspólne imprezy, zdjęcia czy dobra zabawa. To też upijanie się do nieprzytomności na smutno, ocieranie sobie wzajemnie łez i pójscie za sobą nawet w najgorsze bagno - to ta świadomość , że co by się nie działo - masz zawsze wsparcie przyjaciela
  • awatar TanecznaGosia: Piękne słowa, zapraszam do odwiedzenia mojego bloga, do komentowania oraz jeśli się podoba to do obserwacji ;).
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Przepraszam mamo, że jestem taką porażką. Ja też żałuję, że żyje.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Siedzi we mnie tyle słów, tyle łez, cierpienia, złości, nerwów, zawiści, bólu. Mimo, że bardzo chciałabym, nie mogę pozwolić sobie na wybuch.
  • awatar Kocham Ruggera Pasquarelliego: Nie myśl ciągle tak bo popadniesz w depresje życie nie jest takie smutne jak ci się wydaje. Przebacz tym którzy zadali ci jakiekolwiek cierpienie od razu się lepiej poczujesz: )
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Zawsze będę Ci wdzięczna za to, że pokochałeś mnie kiedy ja sama nie potrafiłam kochać siebie.
 

 
Każdego człowieka w swoim życiu spotykamy w jakimś celu. Ktoś jest dla Ciebie tylko próbą generalną, ktoś inny pracą nad błędami przed spotkaniem z kimś najważniejszym. Istotne, by nie pomylić się i nie przejść obojętnym.
  • awatar Pozytywna32: Dokładnie. Coś w tym na pewno jest. Zapraszam do mnie. Może coś skomentujesz ? Jeśli ci się spodoba śmiało obserwuj :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
To nie tak, że nie boję się ludzi. Boję się. Boję się ich reakcji. Ich słów. Tylko staram się o tym nie myśleć. Idąc w obce miejsce nie idę z przekonaniem "oni mnie wyśmieją", nie stwarzam sobie sztucznej bariery, która odgradzałaby mnie od świata.
 

 
Świata nie da się zmienić, ale zawsze można zmienić siebie.
 

 
Ale może być dobrze, szanse mamy ciągle niezłe, musisz wierzyć mi na słowo...
 

 
Róży bez kolców, człowieka bez zła, miłości bez bólu -nie znajdziesz.
 

 
To nie jest kwestia naiwności. Po prostu masz nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Lepiej. Cokolwiek to znaczy.
 

 
Żyj chwilą, bo nigdy nie będziesz tak młody, jak w chwili kiedy przeczytałeś to zdanie.
 

 
MAM PRAWO MIEĆ GORSZY DZIEŃ, TYDZIEŃ, MOŻE DWA
 

 
Miłość, piękno, dobro i przyjaźń istnieją naprawdę. Są tak samo prawdziwe jak deszcz. Są tak samo prawdziwe jak masło, drewno, kamień, pluton, pierścienie Saturna i azotan sodu. Na ziemskim poziomie istnienia łatwo stracić ten fakt z oczu.
 

 
-Po jaką cholerę mam wstawać?
-Ponieważ gdy leżysz na plecach, nie możesz iść do przodu.
 

 
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
 

 
Najbardziej w życiu, zaraz po samotności, boję się żałowania tego czego nie zrobiłam.

  • awatar CrazyLife: pamiętaj że przeważnie zakochujemy się wtedy kiedy najbardziej boimy sie samotności więc to nie jest miłość tylko poczucie bezpieczeństwa pamiętaj o tym!!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Czasami lepiej jest trochę sobie popłakać, niż śmiać się na siłę.
 

 
Chwilami zazdroszczę im takiego codziennego, nudnego szczęścia, tylko z tego powodu, że są razem i patrzą na rośliny. Ja nigdy nikomu nie umiałam dać spokoju. Sobie też.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›